Valminud projektid

 

Aara

IBE Estonia OÜ’le kuulub Jõelähtme vallas Vandjala külas Peterburi maantee ja Kostivere tee ristmikul asuv  20,94 ha suurune Aara kinnistu, mille suhtes on menetluses detailplaneeringu koostamine osana Maardu Lõunakarjääri detailplaneeringust. Planeeringu kehtestamisel jaguneb kinnistu äri- ja tootmismaa sihtotstarbega kinnistuteks.

Vaata Maardu Lõunakarjääri detailplaneeringu põhijoonist

 

Uuetoa

 

Uuetoa planeeringuala hõlmas 3, 74 ha ja asub Viimsis, Haabneeme keskuse vahetus läheduses. Otse üle tee on Viimsi uus Mäepark Vimka.

Kõik paariselamu kinnistud on müüdud, samuti on valmis ning müüdud  4 kaheksa boksiga ridaelamut.

Projekt on lõpetatud.

 

Vägeva tee korterelamud

Lisaks Ülemiste arendusprojektile on IBE Estonia OÜ rajanud Peetri külla aadressil Vägeva tee 17 asuvale kinnistule kolm 15 - korteriga elamut. Elamud piirnevad Ülemiste arendusprojektiga.

Elamud valmisid etapiviisiliselt 2007.a. ja neis on kahe- ning kolmetoalised korterid pindalaga 52, 5 - 72, 8 m2.

Korterid on suurte akendega, väga avarad ning autonoomsel gaasiküttel, mis hoiab kommunaalkulud madalad. Kõikides korterites on põrandaküte ning iga maja esimesel korrusel ühine hoiuruum - panipaik. Vannitoad on plaaditud, kasutatud on kvaliteetseid keraamilisi plaate, san. tehnika on firmalt Gustavsberg ning vannid firmalt Balteco. Tubade põrandatele on paigaldatud naturaalne tammeparkett, aknad on puit-alumiinium raamiga ning selektiivklaasiga. Igal korteril on avar rõdu ning turvauks, maja välisuks on lukus ja paigaldatud on fonosüsteem.

Hoovi oleme rajanud lastele mänguväljaku ning parkimiskohti jagub igale korterile. Vägeva tee 17 kinnistu on piiratud aiaga, hoovi sissesõidu väravad on kaugjuhitavad ning avanevad automaatselt. Asutatud on korteriühistu.

 

Individuaalelamu Peetri tee 18b

Aadressile Peetri tee 18b, Peetri küla, Rae vald oleme ehitanud ühepereelamu. Tegu on Omatalo moodulmajaga . Maja suurel krundil, mille pindala on 1617 m². Krunt on piiratud aiaga.

Maja andmed: üldpind 205 m².
› I korrusel – trepihall, elutuba – köök (kõrgete lagedega), kaminaruum, magamistuba, WC, majapidamisruum, saun, terrass. Terrassile pääs on nii saunast kui ka kaminaruumist.
› II korrusel – 2 magamistuba, trepihall, WC, dušširuum, kaks rõdu, garderoob.
Garaaz on ühele autole, eraldi ruum on aiatarvikute hoidmiseks ning katlaruum. Majale on paigaldatud kivikatus, välisfassaad on puitlaudis.

 

Ülemiste

IBE Estonia OÜ esimeseks arendusprojektiks võib pidada Rae vallas Peetri  alevis asuvat Ülemiste elamurajooni, mis tänaseks on lõpule viidud. Kõik korterid on müüdud. Koostöös Soome Maja Ehitaja OÜ’ga ehitati projekti raames paaris- ja ridaelamud, kokku 107 korteriomandit. Tegu on tervikliku elurajooniga, kus oleme hoolitsenud kõige eest, et inimestel oleks mugav elada. Rajatud on tsentraalsed kommunikatsioonid, teed, tänavavalgustus, haljastus ning mänguväljak lastele. Peetri külas toimib ka ühistransport, bussipeatus on elurajoonis sees.

Ülemiste arendus asub Tartu maantee ääres Tallinna ja Rae valla piiri lähedal kesklinnast ca 10 - minutilise autosõidu kaugusel. Läheduses on Ülemiste kaubanduskeskus, Peetri selver,  jalutuskäigu kaugusel Vanaveski restoran. 2009. a. sügisel valmis kauaoodatud Peetri lasteaed-põhikool koos sinna juurde kuuluva spordikeskuse ja staadioniga. Peetri kooli ja lasteaia juurdeehitus laiendus avati sügisel 2013.

 

Patika

Patika elamurajoon asub 15 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast mööda Tartu maanteed välja sõites Patika külas, Pirita jõe ja Patika-Suuresta tee vahelisel maa-alal.
Krundid asuvad looduskaunis ja vaikses piirkonnas, kuhu on rajatud uus elukeskkond asfaltteede, kõnniteede ja tänavavalgustusega.

Kommunikatsioonid on tsentraalsed. Kruntidel olemasolev kõrghaljastus on säilitatud maksimaalses ulatuses.
1500 m² - 3000 m² suurused krundid tagavad privaatsuse igale kinnistule. Kokku on moodustatud 69 kinnistut, mis on kõik müüdud. Osadele kinnistutele oleme ehitanud mugavad ning antud elukeskkonda sobivad majad.