Projektid

Töös olevad projektid

Uuesalu

Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas. Logistiliselt hea asukoht, kaunis keskkond ja kokkuhoidev kogukond kirjeldavad suurepäraselt paika, kuhu rajada oma perele uus kodu. Uuesalu asub Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, eemal suurtest magistraalteedest, samas linnale lähedal. Külas on olemas kergliiklusteed, võrkpalli- ja korvpalliplats, kaks mänguväljakut lastele, samuti kaks kelgumäge. Küla keskel asuval Liivajärve puhkealal on väike järveke koos rannaribaga.

Projekti veebileht
Vaela

Kiili vallas Vaela külas on IBE Estonia OÜ välja ehitanud taristu 18 eramukrundile ja ühele ärimaa sihtotstarbega kinnistule. Tegemist on kiirelt areneva piirkonnaga logistiliselt heas asukohas, millest põhja poole jääb Tallinna ringtee koos IKEA ja Kurna kaubanduspargiga ning lõuna poole Kiili alevik.

Uuetoa Ärimaja ehitus

Vimka mäe vastas oleva suure parkla serva on planeeritud ärimaja. Maja on hetkel projekteerimisel.

Lõpetatud projektid

Ülemiste

IBE Estonia OÜ esimeseks arendusprojektiks võib pidada Rae vallas Peetri alevis asuvat Ülemiste elamurajooni, mis tänaseks on lõpule viidud. Kõik korterid on müüdud. Koostöös Soome Maja Ehitaja OÜ’ga ehitati projekti raames paaris- ja ridaelamud, kokku 107 korteriomandit. Tegu on tervikliku elurajooniga, kus oleme hoolitsenud kõige eest, et inimestel oleks mugav elada. Rajatud on tsentraalsed kommunikatsioonid, teed, tänavavalgustus, haljastus ning mänguväljak lastele. Peetri külas toimib ka ühistransport, bussipeatus on elurajoonis sees.

Ülemiste arendus asub Tartu maantee ääres Tallinna ja Rae valla piiri lähedal kesklinnast ca 10 – minutilise autosõidu kaugusel. Läheduses on Ülemiste kaubanduskeskus, Peetri selver, jalutuskäigu kaugusel Vanaveski restoran. 2009. a. sügisel valmis kauaoodatud Peetri lasteaed-põhikool koos sinna juurde kuuluva spordikeskuse ja staadioniga. Peetri kooli ja lasteaia juurdeehitus laiendus avati sügisel 2013.

Vägeva tee korterelamud

Lisaks Ülemiste arendusprojektile on IBE Estonia OÜ rajanud Peetri külla aadressil Vägeva tee 17 asuvale kinnistule kolm 15 – korteriga elamut. Elamud piirnevad Ülemiste arendusprojektiga.

Elamud valmisid etapiviisiliselt 2007.a. ja neis on kahe- ning kolmetoalised korterid pindalaga 52, 5 – 72, 8 m2.

Korterid on suurte akendega, väga avarad ning autonoomsel gaasiküttel, mis hoiab kommunaalkulud madalad. Kõikides korterites on põrandaküte ning iga maja esimesel korrusel ühine hoiuruum – panipaik. Vannitoad on plaaditud, kasutatud on kvaliteetseid keraamilisi plaate, san. tehnika on firmalt Gustavsberg ning vannid firmalt Balteco. Tubade põrandatele on paigaldatud naturaalne tammeparkett, aknad on puit-alumiinium raamiga ning selektiivklaasiga. Igal korteril on avar rõdu ning turvauks, maja välisuks on lukus ja paigaldatud on fonosüsteem.

Hoovi oleme rajanud lastele mänguväljaku ning parkimiskohti jagub igale korterile. Vägeva tee 17 kinnistu on piiratud aiaga, hoovi sissesõidu väravad on kaugjuhitavad ning avanevad automaatselt. Asutatud on korteriühistu.

Patika

Patika elamurajoon asub 15 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast mööda Tartu maanteed välja sõites Patika külas, Pirita jõe ja Patika-Suuresta tee vahelisel maa-alal.
Krundid asuvad looduskaunis ja vaikses piirkonnas, kuhu on rajatud uus elukeskkond asfaltteede, kõnniteede ja tänavavalgustusega.

Kommunikatsioonid on tsentraalsed. Kruntidel olemasolev kõrghaljastus on säilitatud maksimaalses ulatuses.
1500 m² – 3000 m² suurused krundid tagavad privaatsuse igale kinnistule. Kokku on moodustatud 69 kinnistut, mis on kõik müüdud. Osadele kinnistutele oleme ehitanud mugavad ning antud elukeskkonda sobivad majad.

Uuetoa

Uuetoa planeeringuala hõlmas 3,74 ha ja asub Viimsis, Haabneeme keskuse vahetus läheduses. Otse üle tee on Viimsi uus Mäepark Vimka. Kõik paariselamu kinnistud on müüdud, samuti on valmis ning müüdud 4 kaheksa boksiga ridaelamut, millest viimane valmis 2020. aasta alguses. 2023. aasta sügise seisuga on projekteerimisel ärihoone aadressil Jänese tee 2.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.